Info o Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý Tento slunečník v syté modré barvě, je díky svému obdélníkovému tvaru vhodný zejména na terasy a balkony. Slunečník lze jednoduše zavřít nebo otevřít díky integrované kličce. Tkanina slunečníku je vyrobena ze 100% polyesteru s gramáží 180 g/m2, což chrání tkaninu před působením vlhkosti a dělá z ní kvalitní materiál s dlouhodobou životností. Díky tvaru konstrukce je slunečník odolnější proti mírným povětrnostním podmínkám a již by se němlo stávat, že Vám vítr "obrátí" slunečník a poláme konstrukci.   Technické údaje:   Barevné pokrytí: modrá Velikost deštníku: 300x200cm Výška: cca 235 cm Výška kliky: cca 90 cm Materiál: Polyester 180 g / m² odolný proti hnilobě. Dělený dřík s klikou, tloušťka 36 mm, vyrobený z bílého kovu Hlava s 6 kovovými vzpěrami, barva: bílá. Hmotnost cca 5 kg BALENÍ NEOBSAHUJE STOJNA NA SLUNEČNÍK! Nutno zakoupit zvlášť.   Obsah balení: 1x slunečník bez podstavce hmotnost: 5 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý za skvělou cenu 1 243 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý Garthen na zahradu

Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 243 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350849 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 243 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 6307 Slunečník obdélníkový 2x3 m - modrý) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350849, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.