Info o Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Prostě milujete trávit letní dny na balkoně či terase. Jedna malá věc té pohodě ale chybí, a tím je trošičku toho stínu. Pro nás nic není problém! Myslíme na potřeby našich klientů a v nabídce máme i slunečník, který je přesně konstruován pro postavení ke zdi terasy či balkonu. Ve chvilce máte krásnou stříšku, která dokonale vyplňuje malý balkonový prostor. Navíc má praktickou integrovanou kliku, díky které velice jednoduše se slunečníkem manipulujete. Elegantní barva champagne je již pouhou třešničkou na dortu praktické zahradní elegance. Technické údaje: velikost: 200 x 300 cm výška: 235 cm materiál: 100% polyester barva: champagne - šampaňská gramáž: 180g/m2 tloušťka hlavní tyče: 36mm 6 kovových výztuh klika ve výšce cca 90 cm hmotnost: 5kg   Balení neobsahuje podstavec!   Obsah balení: 1x zahradní slunečník ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne za skvělou cenu 1 184 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne Garthen na zahradu

Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 184 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350863 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 184 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 6305 Zahradní slunečník - obdélníkový 2x3 m - champagne) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350863, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.