Info o Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Půlkruhový zahradní slunečník - béžový - 2,7m Pokud jste doteď nemohli umístit slunečník na svůj balkon, kvůli jeho rozměrům, je tento půlkruhový slunečník ideálním řešením právě pro Vás! Upozornění: Podstavec je nutné připevnit do zdi. Dvojdílný deštník a tyče jsou vyrobeny z robustní, bíle lakované oceli Péče : Jen dejte slunečník úplně suchý a uložte jej, aby se zabránilo líškům a plísním. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky nebo čisticí krém, protože by mohly poškodit impregnaci nebo napadnout povlak na deštníku. Odstraňte hrubé nečistoty měkkým štětcem. Používejte pouze vlažnou vodu a jemné mýdlo. Technické údaje: Půlkruhový slunečník Barevné pokrytí: šampaňské / krém Šířka: asi 270 cm Hloubka: přibližně 140 cm Výška: cca 235 cm Výška ruční kliky: cca 115 cm Ohýbatelné: ne Materiál: Polyester 160 g / m², odolný proti hnilobě Deštníková hůl: 2dílná, ocelová, malovaná bílá Deštník Ø: cca 37 mm Hlava s 5 kovovými vzpěrami, barva: bílá Hmotnost cca 5 kg   !Podstavec není součástí balení!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m Garthen na zahradu

Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350962 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 6301 Půlkruhový zahradní slunečník - béžový, 2,7 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350962, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.