Info o Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Stojan na půlkulaté slunečníky Polokruhový deštníkový stojan vyrobený z polyresinu v elegantním vzhledu, černě lakovaný, s ocelovou trubkou. Vhodný pro slunečníky až do průměru 3 metry - ne pro terasové deštníky. Další svorka na stěnu dodává konstrukci dodatečnou oporu. Vhodné pro umístění na malé povrchy (např. Balkon, střešní terasa) na stěnu. Tento balkonový stojan je odolný proti povětrnostním vlivům, odolný a velmi robustní. Nicméně doporučujeme suchou hibernaci, protože silná sůl a další chemikálie mohou poškodit malovaný povrch.   Technické údaje: materiál: polyresin šířka: cca 49 cm hloubka: cca 31 cm tloušťka desky: 6,5 cm barva: černá hmotnost: 9 kg 2 redukce průměru otvoru na slunečník: 49 mm , 41 mm    Obsah balení: 1x stoj pro půlkulaté slunečníky nástěnný držák přepravní hmotnost: 9,5 kg    ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky za skvělou cenu 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky Garthen na zahradu

Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327365959 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
399 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 6298 Podstavec pro půlkulaté slunečníky) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327365959, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.