Info o Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez okenTato sada bočních stěn je vhodná pro všechny zahradní stany s rozměrem 298 x 190cm (popř. 6 nebo 9m dlouhé stany, zde je zapotřebí zakoupit více bočnic). Bočnice jsou BEZ oken! Upevnění je jednoduché a rychlé pomocí popruhů na suchý zip. Díky bočním stěnám zabráníte nechtěným pohledům nebo průvanu uvnitř stanu. Vhodné např. pro produkt číslo D00386.Technické údaje: barva: bílá materiál: PE plachta nepromokavá hmotnost: cca 0,7kg/bočnice rozměry: 298 x 190cm délka popruhů na suchý zip: 7cm Obsah balení: 2 boční stěny bez oken ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken Garthen na zahradu

Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360503 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken Zahradní altány
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 6152 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá - bez oken) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360503, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.