Info o Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá  Zahradní lampy Garthen

Popis produktu: Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá Toto osvětlení je vhodné pro jakékoli využití, ať již chcete osvětlit zahradní stan, rozzářit oslavu nebo jen pro umístění na terasu či balkon, aby Vám zpříjemnilo večery tam ztrávené. Osvětlení je lehce rozložitelné a vybavené energeticky úspornými plastovými žárovkami. Příjemně osvětlí místo Vašeho pobytu.   Technické údaje: 20 LED plastových žárovek s teple bílým světlem průměr žárovky: 5cm rozestupy mezi svěly: 50cm světelná délka: cca 8,5m napájecí kabel: 10m celková délka: 18,5m černý napájecí kabel obsahuje transformátor s ochranou IP44 příkon: 1,2 W   Obsah balení: 1x teple bílé osvětlení napajecí trafo ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá za skvělou cenu 422 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá skvělá volba v kategorii  Zahradní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá Garthen na zahradu

Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá  Zahradní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 422 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327192128 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá  Zahradní lampy
Cena zboží
422 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lampy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 6135 Party osvětlení pro venkovní použití - teple bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327192128, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.