Info o Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: Skládací hliníkové lehátko nastavitelné do 5 poloh se sklopnou stříškou. Protiskluzové nožičky s ochrannými kryty proti poškrábání zajišťují stabilní držení, ať už na louce, na písku nebo betonu. Trojnohý hliníkový rám je extrémně robustní. Nosnost je asi 130 kg.Relaxační lehátko má odolný potah proti vodě a je snadný na údržbu. Lehátko je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Ať už k bazénu, na zahradu, do sauny nebo jen k relaxaci po masáži. Technické údaje: rozměry: 187 x 57 x 30 cm opěradlo: 50 x 48 cm ve složeném stavu: 23 x 58,5 x 77 cm potah: 2x1 textilie 550 g hliníková trubka 28/19 mm, šedá nastavitelné do 5 poloh barva: černé hmotnost: 5,5 kg nosnost: 130 kg Obsah balení: 1x zahradní skládací lehátko - černé ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé Garthen na zahradu

Garthen 61123 Zahradní skládací  lehátko se stříškou - černé  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 61123 Zahradní skládací  lehátko se stříškou - černé  Zahradní lehátka
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 61123 Zahradní skládací lehátko se stříškou - černé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.