Info o Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: Zahradní skládací lehátko nastavitelné do 5 poloh s odnímatelnou opěrkou hlavy Vám zajistí pohodlné ležení. Protiskluzové nožičky s ochrannými kryty proti poškrábání zajišťují stabilní držení, ať už na louce, na písku nebo betonu. Trojnohý hliníkový rám je velmi robustní. Relaxační lehátko má odolný potah proti vodě a snadný na údržbu. Lehátko je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Ať už k bazénu, na zahradu, do sauny nebo jen k relaxaci po masáži. Technické údaje: rozměry: 187 x 57 x 30 cm polštář: 30 x 10 cm opěradlo: 50 x 48 cm ve složeném stavu: 23 x 58,5 x 77 cm potah: 1x1 textilní 450g hliníková trubka: 28/19 mm šedá nastavitelné do 5 poloh barva: béžová nosnost: 130 kg Obsah balení: 1x zahradní skládací lehátko béžové ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové Garthen na zahradu

Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové  Zahradní lehátka
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 61080 Zahradní skládací lehátko s polštářem – béžové) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.