Info o Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Menší, lehčí, ručně vyráběná zahradní židle z týkového dřeva se stane nedocenitelným kusem nábytku pro Vaši zahradu, terasu, balkon, ale i třeba zimní zahradu. Nespornou výhodou této zahradní židle značky DIVERO je možnost jejího složení. Díky své kompaktnosti je židle také vhodná na kempování se stanem či karavanem. K židli doporučujeme vybrat některý z našich polstrování pro křesla, podsedáky najdete v široké barevné škále.  Balkonová židle nabízí dobrý komfort při sezení a týkové dřevo je náležité odolné proti povětrnostním vlivům. Týkové dřevo použité pro výrobu židle pochází z kontrolované těžby dřeva certifikované SVLK. Týkové dřevo časem může získat našedlou patinu, toto není závada výrobku, ale běžné chování dřeva. Pokud tomu chcete předejít a užívat si týkový zahradní nábytek co nejdéle, doporučujeme nábytek pravidelně ošetřovat týkovým olejem, který najdete také v naší nabídce.  Židle můžete libovolně kombinovat z dalším týkovým nábytkem z naší nabídky.   Technické údaje: rozměry: 46 x 89 x 62 cm výška sedáku: 46 cm šířka sedáku: 40 cm hloubka sedáku: 37 cm materiál: týkové dřevo   Obsah balení: 1 x skládací židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva za skvělou cenu 1 060 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva Divero na zahradu

Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 060 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327050367 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 060 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 600 Skládací židle z teakového dřeva) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327050367, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.