Info o Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny Cenově dostupný zahradní stan v bílém provedení, vyrobený z nepromokavého materiálu polyethylenu, je ideální na zahradu nebo terasu. V letních dnech Vám poskytne dostatek stínu a ochrání Vás před nečekanou letní dešťovou přeprškou. Upozornění! Tento stan byl navržen primárně pro ochranu před slunečním zářením a mírným deštěn. Stan nevystavujte silnému větru, bouřce a silnému dešti! Jedná se o ilustrační fotografii! Technické údaje: barva střechy: bílý barva stěn: bílá délka: 3 m šířka: 3 m výška: 1.97 m materiál: PE plachta 110 g / m² váha: 8,5 kg   Obsah balení: 1x zahradní stan 2x boční stěna s oknem kolíky a lana  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny za skvělou cenu 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny Garthen na zahradu

Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360909 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny Zahradní altány
Cena zboží
799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 590 Zahradní párty stan - bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360909, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.