Info o Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá Karimatky Garthen

Popis produktu: Samonafukovací izolační podložka od Canyon CruiseNejvyšší kvalita pro pobyt venku s diamantovým děrováním a komfortní tloušťkou! Nejdůležitější je při trekingu pohyblivost: schopnost rychle se dostat z A do B, ale i schopnost lehce přesunout vybavení. Mělo by být lehké, dát se snadno transportovat, ušetřit místo. Nyní není nic zásadnějšího pro denní kondici jako dobrý spánek. A do hry přichází samonafukovací matrace: nejen, že je tu stále prostor pro oblíbené termo pyžamo, díky své prostorově úsporné velikosti balení - je natolik milá, že se po dlouhém vyčerpávajícím dni sama nafoukne a pozve Vás k spánku. Tak začíná luxus při táboření a ne jen když spíte. Protože je to tak rychlé, můžete investovat víc času do hledání místa k táboření: A co třeba noc pod hvězdným stanem na louce plné divokých květin? Nebo se probudit u bublajícího potůčku? Nejen komfortní, ale i dobře izolovaná: Samonafukovací izolační podložka Canyon Cruise poskytuje větší flexibilitu a pohodlí. Vnitřní vzorek dává měkkost a stabilitu. Koneckonců žádná alpská přítěž by vás neměla při spánku tlačit do zad. Otázka, kde kdo spí je rychle vyřešena touto samo-nafukovací matracím, je to rychlejší rozhodnutí než přidělení postele ve školním táboře. Všichni volají "tady!", ale jen jeden může ležet na podložce. Ten kdo na ní bude ležet, bude pravděpodobně ze závisti přinejmenším potrestán tím, že ráno musí vstát jako první a uvařit kávu. Žádný problém pro vás: jste uvolnění a odpočinutí. Důležité: Poprvé nafoukněte matraci na maximum manuálně, abyste dekomprimovali a "odemkli" celou kapacitu objemu matrace. Detail produktu: automatické a snadné nafukování s tloušťkou 3 cm vnitřní materiál z termoaktivní pěny PU s termoregulací vnitřek s děrovaným vzorem pro lepší ergonomii skvělé komfortní rozměry cca 184 x 52 x 3 cm bezpečnostní ventil s plastovým ochranným víčkem vysoce kvalitní a mimořádně robustný neklouzavý nylon s 182T polyesterem PVC vodoodpudivý a odolný povlak 2 pásky s rychloupínáním pro snadné a úsporné ukládání vodotěsný a praktický přepravní kryt pro cestování a upevnění lehká s hmotností pouhých 1,2 kg díky diamantovému děrování Obsah balení: 1 x samonafukovací izolační podložka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá za skvělou cenu 549 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Karimatky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá skvělá volba v kategorii Karimatky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá Garthen na zahradu

Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá Karimatky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4250410304274 z výroby
- produkt je v kategorii Karimatky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá Karimatky
Cena zboží
549 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Karimatky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 56881 Samonafukovací izolační podložka 3 cm - modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4250410304274, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.