Info o Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku  Zahradní sestavy Garthen

Popis produktu: Sedací kempinková sada - stůl a dvě lavice z hliníku Hliníková lavice pro všechny účely Léto, slunce, kempování! Na trávníku u barbecue jsou všechny lavičky obsazené? Žádný problém! V kempu se nenachází žádné místo k sezení? To je jedno! Ať už spontánní grilování, při kempování v přírodě nebo v divočině se čtyřmi lidmi: hliníková kombinace skládacího stolu a skládací lavice je ideálním společníkem pro večerní posezení u grilu a unavené poutníky. Možná působí na první pohled velmi prostě, ale je velmi pohodlná: nejpozději ve chvíli, jakmile se bude rozhodovat, kdo bude grilovat a kdo bude stavět sedací kombinaci, budete jasně vědět, kde je vaše místo – u vaší nové hliníkové sedací soupravy. Ovčí kůže rozprostřená na louce může být romantická – ale neužijete si přírody lépe, když vás nebude nikde nic tlačit, píchat, škrábat a nic po vás nepoleze? Skládací hliníková sestava pro mobilní lidiSkládací hliníková sestava pro čtyři osoby je uložena v praktickém hliníkovém pouzdře a je rychle rozložená. Jednodušeji se vám sotva povede vytvořit sezení pro čtyři osoby včetně stolu! Kempinková sestava se skládá ze stolu a čtyř sedadel, které jsou spojena klouby. Nic se neviklá, nic neupadne a židle nemusíte stohovat, jakmile se chcete vrátit domů. Jednoduše sklopíte celou hliníkovou konstrukci dohromady. Z desky stolu se stává praktické pouzdro s rukojetí. Snadno omyvatelná je tato kombinace také, což je také jeden z důležitých aspektů, jakmile vstoupí do hry kečup, hořčice, pivo atd. Detail produktu: rozkládací stůl se čtyřmi sedadly obratem ruky (doslova!) postaveno a demontováno Skvělé ke kempování, stanování, festivaly, pikniky a mnoho dalšího vyrobeno z počasí odolného hliníku s dlouhou životností rozložené – velkorysá délka137 cm, šířka 86, výška sedu 41 cm složené pouze 85 x 34 x 10,5 cm nízká hmotnost 8,8 kg s praktickou rukojetí  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku za skvělou cenu 1 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku skvělá volba v kategorii  Zahradní sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku Garthen na zahradu

Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku  Zahradní sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4250410322469 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku  Zahradní sestavy
Cena zboží
1 599 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní sestavy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 56858 Sedací kempinková sestava - stůl a dvě lavice z hliníku) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4250410322469, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.