Info o Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice Zahradní lampy Garthen

Popis produktu: Noční solární lampa - bílá Poněkud jiná "zavařovací sklenice" - kombinace slunečního světla a nočního světla!Solární Sunshine Jar sluneční / noční osvětlení je energeticky úsporná žárovka se solárním panelem a zvláštní povahy: do víka jsou vestavěny high-tech solární články, které při slunečním záření dobíjejí interní baterii a, jakmile se setmí díky senzoru světla automaticky zapne světlo. A jaké světlo je - komfortní, zvídavé a romantické, sotva najdete lepší. Obzvláště zavařovací sklenice s nostalgickým uzávěrem víka vykouzlí Vám , nebo obdarovanému úsměv na tváři! Při silném slunečním světle stačí jedno dobití baterie na celý večer až do hluboké noci. Pokud bude v zimě příliš málo slunce (přímé ozařování je nutné), sluneční lampa může být nabitá pod (co nejsilnějším) vnitřním osvětlením. Chyťte teplo a světlo dne a nechte večer jej svítit s tímto krásným nočním světlem. Možnostiaplikace solární lampy jsou nekonečné: romantická výzdoba na terase, útulné společné sezení v teplé letní noci, nebo jako ozdoba na terasu, balkon nebo zahradu, to jsou jen některé z možných aplikací. Detail produktu: • krásná dekorativní lampa ve stylu nostalgické zavařovací sklenice• podle našeho názoru je nejkrásnější lampou na světě!• balené nepromokavé a proto vhodné pro použití v zahradě nebo venku• vysoce kvalitní solární panely, které nabíjí integrovanou baterii na přímém slunečním světle• solární světlo se automaticky rozsvítí, jakmile se začne stmívat• alternativně může být světlo ručně zapnuto nebo vypnuto• s integrovaným solárním článkem, snímačem jasu, baterií (600 mAh) a kontrolkou LED pod víkem• maximální doba svícení přibližně 8 hodin při plné baterii• s integrovaným závěsným ouškem pro snadné zavěšení.• volitelné ve třech různých barvách: teplé bílé, žluté a modré.• rozměry solární nádoby: 18,5 x 10 x 10 cm• hmotnost cca 600g... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice za skvělou cenu 371 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice skvělá volba v kategorii Zahradní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice Garthen na zahradu

Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice Zahradní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 371 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4250410328904 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice Zahradní lampy
Cena zboží
371 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní lampy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 56837 Solární lampa v optice zavařovací sklenice) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4250410328904, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.