Info o Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Skládací kempinková židle Rybářská židle s držákem pohárku Tato kempinková židle je vaším praktickým společníkem pro léto. Ať už k odpočinku na zahradě nebo na koncertech pod širým nebem. Dokonalé pro zdřímnutí v zahradě nebo dobrou knihu na terase. A držák na nápoje zajišťuje, že máte vždy po ruce chladný nápoj. Skládací židle je pokryta pevnou nylonovou tkaninou 600D a je proto mimořádně stabilní. Když se nepoužívá, může být rybářská židle rychle a snadno složena a uložena pryč. Proto je i snadné ji přepravovat a vzít si sebou všude. Vodotěsná kempinková židle měří přibližně 100 x 54 x 54 cm a ve složení je pouze 20 cm vysoká.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku za skvělou cenu 378 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku Garthen na zahradu

Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 378 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4250410311968 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku Zahradní židle a křesla
Cena zboží
378 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 56832 Rybářská židle s držákem pohárku) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4250410311968, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.