Info o Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Zakoupili jste si zahradní stan a zjistili jste, že je určen proti přímému slunci, ale vás trápí i boční vítr a nepříjemný průvan. Nezoufejte i na vás myslíme! Stačí si dokoupit sadu dvou bočních stěn, samozřejmě s okny pro denní sluneční svit. Řešení je tak jednoduché! Stačí jednoduše, bezpečně a rychle upevnit stěny pomocí popruhů a suchého zipu. Boční stěny jsou určeny pro všechny zahradní stany 3 x 3 m. Např. jsou vhodné ke stanu č. D00386. Technické údaje: materiál: polyethylen hmotnost boční stěny: 0,7 kg barva: bílá rozměry: 2,9 m x 1,95 m délka popruhu na suchý zip: asi 7 cm   Obsah balení: 2 x bočnice se třemi okny ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá Garthen na zahradu

Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360541 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá Zahradní altány
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 564 Sada 2 bočních stěn pro zahradní stan - bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360541, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.