Info o Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli Svítidla Garthen

Popis produktu: Solární LED lampa z nerezové oceli "Colonna" Tato solární lampa vyrobena z nerezové oceli vnese eleganci do Vaší zahrady. Solární článek přeměňuje sluneční záření na elektřinu a nabíjí baterii během dne! Světelný senzor se automaticky zapne za soumraku. Doba svícení závisí na intenzitě slunečního záření. Tato lampa je odolná vůči nárazu a povětrnostním vlivům. Technické údaje: Délka: cca 67 cm Délka špice: cca 16 cm Ø hlava lampy: 6,5 x 5,5 cm (ovál) Ø lampy: 5.5 cm Délka skla: 10 cm Baterie: 1.2V 600mAH Ni-MH LED: 1 bílá LED   Obsah balení: 1x Solární LED lampa z nerezové oceli "Colonna" 1 x baterie (AAA) Německý návod ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli Garthen na zahradu

Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327342660 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli Svítidla
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 560 Zahradní solární LED lampa z nerezové oceli) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327342660, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.