Info o Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: Ať už na Vaší zahradě, terase, u bazénu nebo na dovolené - toto lehátko oceníte zkrátka všude. Lehátko má 4 různé polohy, pohodlnou šířku a odnímatelný polštář. Zahradní lehátko lze hladce složit. POZOR! Lehátka této řady mohou být na trubkové konstrukci mírně poškrábané! Jedná se pouze o optickou vadu, kvůli které je zboží prodáváno za nižší cenu, škrábance v žádném případě neovlivňují funkčnost nebo kvalitu lehátka. Na zboží je platná klasická záruka dle zákona.   Technické údaje: rozměry: 190 x 63 cm rozměr polštáře: 35 x 13 cm opěradlo: 62 cm rozměr složeného lehátka: 75 x 63 x 12 cm výška ležení: 28 cm materiál látky: polyester 600D materiál konstrukce: ocelová trubka 22 mm   Obsah balení: 1 x zahradní kempovací lehátko - II. jakost ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost Garthen na zahradu

Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327343667 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost  Zahradní lehátka
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327343667, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.