Info o Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks Svítidla Garthen

Popis produktu: Solární energie je zdarma, tak proč ji nevyužít! Se solárními LED lucernami nejen ušetříte za elektřinu, prakticky osvětlíte přístupové plochy, zabezpečíte zahradu proti nenechavcům, kteří čekají, až doma nikdo nebude, ale rovněž svou zahradu krásně zpestříte stylovým dekorativním prvkem. Solární panel se přes den nabije, a jakmile se setmí, sám se zapne a svítí až 8 hodin na jedno nabití. UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze. Technické údaje: rozměry: 14 x 14 x 60 cm materiál: železo, plast automatické zapnutí světelného senzoru jednoduchá montáž a instalace doba svícení: až 8 hodin (na plně nabitou baterii!) barva světla studená bílá určeno pro venkovní použití   Obsah balení: 3 x solární LED lucerna 3 x 2-dílná tyč 3 x nabíjecí baterie  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks Garthen na zahradu

Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327342493 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks Svítidla
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 04.08.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 551 Zahradní sada solárních LED luceren, 3 ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327342493, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.