Info o Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: Ať už v zahradě, na terase, u bazénu nebo dokonce na dovolené - s tímto nastavitelným lehátkem rozhodně nemůžete udělat chybu. Díky houpacímu mechanismu se jednoduše ze sedu přehoupnete do lehu a není nutné odkládat rozečtenou knihu nebo koktejl. Prodyšný textilní potah relaxačního lehátka nabízí nejjednodušší komfort ležení a sezení pro relaxační chvíle venku. Polstrování opěrky hlavy je také odnímatelné.    Technické údaje: materiál: ocelový rám z trubek modrá textilie rozměry: 162 x 65 x 112 cm rozměry ve složeném stavu: 95 x 15 cm loketní opěrka: 74 x 5,5 cm sedací plocha: 40 x 42 cm zádová část: 70 x 42 cm polštář: 37 x 17 cm odnímatelná opěrka hlavy nosnost: cca 100 kg   Obsah balení: 1x židle modrá 1x polstrování opěrky hlavy ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré Garthen na zahradu

Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327343766 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré  Zahradní lehátka
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 54053 Zahradní skládací houpací lehátko s podhlavníkem - modré) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327343766, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.