Info o Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků Příslušenství k pokeru Garthen

Popis produktu: Podávčka karet z průhledného plastu. Tato bota na karty (dealer shoe) je elegatní a stylový doplňek, který se používá při hraní pokeru či blackjacku.   Kasínová kvalita.   Na 6 balíčků karet.    ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků za skvělou cenu 237 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k pokeru na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků skvělá volba v kategorii Příslušenství k pokeru.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků Garthen na zahradu

Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků Příslušenství k pokeru Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 237 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327326158 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k pokeru


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků Příslušenství k pokeru
Cena zboží
237 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Příslušenství k pokeru Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 511 Podávačka karet na 6 balíčků) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327326158, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.