Info o Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelenýVysoce kvalitní ochranný obal na slunečník vyroben z pevné polyesterové tkaniny prvotřídní kvality. Je perfektní pro ochranu Vašeho zahradního deštníku před přírodními živly. Technické údaje: Materiál: Polyester, vodotěsný Průměr: nad 30 cm Spodní průměr: 50 cm Délka: 170 cm Barva: zelená Prvotřídní kvalita Voděodolný, tvarově stálý, tepelně odolný Zesílené okraje s kovovými kroužky Optimální ochrana před živly Delší životnost slunečníku   Obsah balení: 1 x Obal na zahradní deštník ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený za skvělou cenu 244 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený Garthen na zahradu

Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 244 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327347016 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
244 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 435 Obal na slunečník s průměrem 3 m - zelený) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327347016, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.