Info o Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Znáte to, pořídíte si zahradní stan a samozřejmě očekáváte, že bude plnit svou základní potřebu a tou je, chránit vás před sluncem. A samozřejmě tuto úlohu plní naprosto vzorně, ale vy přece rádi relaxujete venku, i když není zrovna horké letní počasí, a to vám značně ztěžuje boční vítr a nepříjemný průvan. Ale ani to pro nás není problém! Nabízíme sadu dvou bočních stěn s okny a s jednoduchým systémem upevnění pomocí popruhů a suchých zipů. Teď už bude vaše relaxace na zahradně za všech okolností dokonalá. POZOR! Zahradní party stan není v ceně! Technické údaje: materiál: PE váha boční stěny: 0,7 kg barva: zelená + bílé pruhy rozměry: 298 x 190 cm délka popruhu na suchý zip: cca 7 cm   Obsah balení: 2 x bočnice se třemi okny zahradní párty stan není v ceně!   ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená Garthen na zahradu

Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360589 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená Zahradní altány
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 420 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/zelená) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360589, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.