Info o Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá Garth Boční stěna má ve středu tři okénka a je vhodná pro všechny zahradní stany 3 x 3 m. (Pokud máte zahradní stan 6 nebo 9 m, je třeba koupit více balení). Jednoduché, rychlé a bezpečné upevnění bočních stěn pomocí popruhů na suchý zip. Bočnice vám dopřejí soukromí a ochrání Vás před průvanem. Technické údaje: Materiál: PE Váha boční stěny: 0,7 kg Barva: námořnická modrá (velmi tmavě modrá) + bílé pruhy Rozměry: 298 x 190 cm Délka popruhu na suchý zip: cca 7 cm   Obsah balení: 2 x bočnice se třemi okny   Zahradní párty stan není v ceně! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá za skvělou cenu 333 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá Garthen na zahradu

Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 333 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360572 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá Zahradní altány
Cena zboží
333 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 419 Sada dvou bočních stěn pro zahradní stan - bílá/modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360572, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.