Info o Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Zahradní stan červený 3 x 9 m Tento stan o rozměrech 3 x 9 metrů  o hmotnosti 110 g / m² je praktický,jednoduchý a snadno postavitelný. Zvláště pokud budete na cestě rychle potřebovat zastřešení, tento pavilon dělá dobrou práci. Při nastavení nepotřebujete žádné nástroje a sestavení lze provést pohodlně pomocí praktického klikacího systému. Otevřený design umožňuje přístup ze všech stran. V případě potřeby si můžete také zakoupit náhradní boční panely pro zavírání s námi (s oknem nebo bez okna). Plachta je vyrobena z materiálu PE vodě 110 g / m² a chrání vás v lehkém dešti od stříkající vodě - ideální jako přístřeší  Zvláštní poznámka: Upozorňujeme, že tento stan byl navržen primárně pro ochranu před slunečním zářením. Technické údaje: Střecha ČERVENÁ  Boční díly RED / WHITE pruhované 6 bočních částí, každý s 3 okny a 2 bočními částmi jako vstupy bez oken na zip Dlouhá: 9 metrů Šířka: 3 metry Průchozí výška: 1,97 m Hmotnost: cca 29 kg PE plachta 110 g / m² nepromokavá Ocelová trubka rámu 32x25x19mm  Balení: 1 x Zahradní stan - červený, 3 x 9 m 6 x boční stěna se 3-mi okny 2 x boční stěna bez oken Kolíky + kabel ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m za skvělou cenu 4 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m Garthen na zahradu

Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360817 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m Zahradní altány
Cena zboží
4 199 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 409 Zahradní stan - červený, 3 x 9 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360817, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.