Info o Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Masivní a ušlechtilý stojan na slunečník z leštěné žuly v kombinaci s ušlechtilou ocelí. Zabudovaná kolečka na spodní straně a držadlo z ušlechtilé oceli ulehčují transport. Stojan je vhodný pro slunečníky do průměru 4 metry. Slunečník upevníte šrouby umístěnými po stranách roury z ušlechtilé oceli. Součástí dodávky jsou 2 plastové kroužky (sloužící k příp. zúžení) s vnitřním průměrem 39 a 50 mm pro upevnění klasických slunečníků. Díky možnosti upevnit držák slunečníku prostřednictvím dvou křídlových šroubů, je tento model vhodný také pro jiné velikosti do maximálního průměru 50 mm u  tyče slunečníku. Ideální na terasu a zahradu. Stojan na slunečník je vybaven držadlem a kolečky. Nevhodný pro závěsné slunečníky.   Technické údaje: čtvercová deska z leštěné žuly tloušťka desky: cca 7,5 cm rozměry: délka cca 50 x šířka 50 cm x výška 39 cm roura z ušlechtilé oceli: cca 30 cm hmotnost: cca 50 kg držadlo z nerezové oceli   Obsah balení: 2 redukční kroužky 4,8 / 3,9 cm 2 nohy 2 kolečka 2 křídlové šrouby 1x stojan na slunečník v rozloženém stavu 1x roura z ušlechtilé oceli / šrouby/podložky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý za skvělou cenu 1 989 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý Garthen na zahradu

Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 989 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327358111 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 989 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40810 Podstavec pro slunečníky čtvercový žula - 50 kg černý) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327358111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.