Info o Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Kulatý stojan na deštníky z leštěné žuly, černo-šedý kropenatý vzhled, včetně potažen z nerezové ocelové trubky, tři nohy, dvě sady šroubů. Redukce pro průměry průměr  3 až 4 cm. K ochraně terasových a balkonových podlah jsou nohy z plastu. Pevná trubka z nerezové oceli je nerezavějící, opatřená odpovídající barvou a vybavena dvěma upevňovacími šrouby. Tak může být deštník v pevném stavu bezpečně upevněn. Tato kulatá kamenná základna je poměrně lehká a vhodná pro malé zahradní deštníky až do průměru 1,5 metru  Může se snadno pohybovat na různých místech v zahradě, na terase nebo na balkoně. Stojanové deštníky z přírodního kamene jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, odolné a velmi robustní. Doporučujeme však, aby všechny přírodní kamenné porosty byly skladovány suché během zimy, protože silniční soľ a další chemikálie mohou povrch poškodit. Technické údaje: Materiál: žula Barva: šedá Rozměry: Ø cca 40 cm Tloušťka desky: přibližně 4 cm Ø ocelové trubky: cca 4 cm Celková výška: cca 31 cm Hmotnost: asi 10 kg Obsah balení: 3 nohy 2 křídlové šrouby 1 stojan slunečníku demontovaný s deskou 1 trubka z nerezové oceli / šrouby / podložky plastové kroužky ke změně otvoru ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg za skvělou cenu 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg Garthen na zahradu

Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327358272 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40758 Podstavec na slunečník růžový mramor - 10 kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327358272, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.