Info o Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Židle je lehká, skladná a velmi pohodlná. Kvalitní textil (PVC potažený polyester) je odolný vlivům počasí a švy jsou svařené. Zaručuje optimální ventilaci sedací o opěrné plochy. Tkanina se přizpůsobí kontuře zad.      Technické údaje materiál: hliník a textil celková velikost: šířka cca 56 cm, hloubka 65 cm, výška 105 cm sedací plocha: 43 x 44 cm šířka opěrky: cca 5 cm opěrka zad: cca 65 cm vysoká výška sedu: cca 43 cm výška opěrky rukou od země: cca 68 cm extrémně lehký a velmi stabilní kvalitní textil 1x1, 450g/m² rám antracit, černý textil nosnost cca 110 kg nastavitelná do 7 poloh   Obsah balení: 1 x sklopná židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá za skvělou cenu 1 281 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá Garthen na zahradu

Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 281 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327344411 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 281 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40753 Zahradní hliníková židle - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327344411, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.