Info o Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá  Zahradní sestavy Garthen

Popis produktu: Lehká a přesto stabilní kombinace stolu (s bezpečnostním sklem) a 4 stohovatelných židlí je velmi pohodlná. Stůl je navíc vybaven otvorem pro slunečník. Ocelová konstrukce u židlí a stolu je ošetřena práškovou úpravou, nohy jsou vybaveny gumovou záslepkou. Použité materiály jsou nenáročné na údržbu, odolné vlivům počasí a nevyžadují speciální čistící prostředky.   Technické údaje: Židle: materiál: textilie, ocel barva rámu: světle šedá barva potahu: černá celkové rozměry: cca 92,5 x 55 x 58 cm rozměry sedáku: cca cca 45 x 35 cm rozměry opěrky zad: cca 56 x 45 cm výška sedu: cca 43 cm výška opěrek od země: cca 59 cm šířka loketní opěrky: cca 4 cm max. nosnost cca 110 kg   Stůl: materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměry desky: délka cca 110 cm, šířka 60 cm, výška 72 cm  s otvorem pro slunečník a záslepkou otvor pro slunečník: průměr cca 4 cm barva rámu: šedá barva skla: matná   Obsah balení: 4x stohovatelná židle 1x stolek se skleněnou deskou a ocelovou konstrukci (stůl je dodán v rozloženém stavu) 1x nářadí + šrouby POZOR – zboží je dodáváno ve 2 zásilkách ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá za skvělou cenu 3 778 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá skvělá volba v kategorii  Zahradní sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá Garthen na zahradu

Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá  Zahradní sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 778 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327995941 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá  Zahradní sestavy
Cena zboží
3 778 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní sestavy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40751 Zahradní skládací set stůl + 4 stohovatelné židle - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327995941, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.