Info o Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Pohodlná stohovatelná židle z robustní oceli je ideální pro použití ve vnitřních a vnějších prostorech.  Sedák a opěrka zad jsou potaženy černou elastickou textilií. Barva rámu je antracit. Pro ještě větší pohodlí je židle vybavena opěrkami loktů. Židle jsou stohovatelné, pro úspou místa jednoduše vsuňte více židlí  do sebe. Použité materiály jsou nenáročné na údržbu, odolné vlivům počasí a nevyžadují speciální ošetřující prostředky.    Technické údaje: židle: materiál: textilie a ocel barva rámu: tmavě šedá barva potahu: černá celkový rozměr: výška cca 96 cm, šířka 55 cm, hloubka 71 cm rozměry sedáku: šířka cca 45 cm, hloubka 42 cm rozměry opěrky zad: výška cca 60 cm, šířka 45 cm výška sedu: cca 43 cm výška loketních opěrek: cca 59 cm šířka loketních opěrek: cca 4 cm max. nosnost: cc. 110 kg   Obsah balení: 2 x  stohovatelná židle  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá za skvělou cenu 1 275 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá Garthen na zahradu

Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 275 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327995842 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 275 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40737 Zahradní sada 2 x stohovatelná židle balkonová - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327995842, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.