Info o Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Stan je ideální na Vaší zahradu, na různé oslavy a slavnosti. Ochrání Vás před slunečním zářením a bude vašim útočištěm při večerním chladu. Stan je kompletně uzavíratelný 4 bočnicemi, jedna bočnice bez oken se zipem je umístěna ve vstupním prostoru a další tři bočnice jsou vybaveny okny. Díky jednoduché konstrukci je montáž hračkou a otázkou pár minut. Stan se upevňuje stanovými kolíčky do země. Zvláštní pokyn: Dbejte na to, že tento stan je velmi lehký, konstruován s nízkými náklady a prvotně navržen jako ochrana před slunečním zářením. Složte jej při dešti, větru nebo přeháňkách, jenom tak budete mít dlouho užitek z Vašeho stanu. Minimálně doporučujeme v tomto počasí provést zajištění stanu dalšími stanovými kolíky a dalšími ukotveními a sundáním všech plachet. Stan nikdy nenechávejte bez dozoru.   Technické údaje: barva: tmavě zelená střecha zelená jednobarevná bočnice zelenobílý proužek ocelové trubky, bíle lakované rozměry: cca délka 3 metry x šířka 3 metry průchozí výška: cca 1,87 m plachta vyrobena z materiálu: PE 110 g/m² nepromokavý hmotnost: cca 8,5 kg   Obsah balení: 1 x stan v rozloženém stavu 3 x bočnice s oknem 1 x bočnice bez okna se zipem ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený za skvělou cenu 1 561 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený Garthen na zahradu

Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 561 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360978 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený Zahradní altány
Cena zboží
1 561 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40731 Zahradní párty stan 3 x 3 m - tmavě zelený) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360978, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.