Info o Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m Prostorný modrobílý stan z kvalitního polyetylenu (110 g / m²) využijete nejen na zahradní oslavy. Elegantní zahradní stan je jako stvořený pro svatby, narozeninové oslavy, festivaly a další venkovní akce. Je velmi prostorný, voděodolný, vyrobený z kvalitního a odolného polyethylenu. Party stan je zcela uzavřen šesti bočními stěnami, z nichž každá má 3 okna. Další dvě stěny jsou bez oken a slouží jako vstup do stanu. V horkých letních dnech vám stan poskytne dostatek stínu, v případě potřeby vás ochrání i před nečekanými dešťovými přeháňkami. Ve večerních hodinách vám pak poskytne ochranu před chladem a průvanem. Zvláštní poznámka: Upozorňujeme, že tento stan byl navržen primárně pro ochranu před slunečním zářením.   Technické údaje: Barva: modrá / bílá Délka: 9 m Šířka: 3 m Výška: 1.97 m Materiál: PE plachta 110 g / m² Ocelové trubky: 32 x 25 x 19 mm Hmotnost: 29 kg   Balení: Rozměry 1. balení: 130 x 22,5 x 19.0 cm Rozměry 2. balení : 95 x 22,5 x 19.0 cm 1 x zahradní stan - modrý, 3 x 9 m 6 x boční stěna se třemi okny 2 x boční stěna bez oken kompletně uzavřen ze všech stran Plastové spoje Kolíky + lana ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m za skvělou cenu 4 957 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m Garthen na zahradu

Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 957 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360848 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m Zahradní altány
Cena zboží
4 957 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 407 Zahradní stan - modrý, 3 x 9 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360848, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.