Info o Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá  Zahradní lampy Garthen

Popis produktu: Elegantní LED párty osvětlení pro Vaši venkovní slavnost, nebo jen pro radost z večerního posezení venku.  Pozor - žárovky jsou skleněné.     Technické údaje: 10 LED - teple bílá průměr žárovky: cca 6 cm rozestupy mezi světly: cca 50 cm světelná délka: cca 5 m délka napájecího kabelu: cca 5 m barva kabelu: černá celková délka: cca 10 m ochrana: IP 44 (pro venkovní použití) spotřeba: cca 0,6 W   Obsah balení: 1 x párty žárovkové LED osvětlení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá za skvělou cenu 691 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá skvělá volba v kategorii  Zahradní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá Garthen na zahradu

Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá  Zahradní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 691 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327192050 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá  Zahradní lampy
Cena zboží
691 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lampy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40613 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m teple bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327192050, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.