Info o Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné  Zahradní lampy Garthen

Popis produktu: Osvětlení pro  jakoukoliv příležitost , barevné vířivé světlo s LED žárovkami pro vaši slavnostní příležitost, ať už v zimní nebo v letní sezóně. Nastavte si vlastní světelné akcenty po celý rok a vyzdobte svůj dům nebo balkon, zahradu, terasu, pavilon, party stan nebo party místnost. Vaše možnosti návrhu nejsou žádné omezení. Party vybavení pro narozeniny, zahradní párty, výročí, svatby, firemní večírek,  grilování nebo fotbalový večer, nebo také na Vánoce nebo Silvestra. Osvětlení pro party je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Můžete jej také použít k vytvoření slavnostní nálady  venku. Pozor - žárovky jsou skleněné.    Technické údaje: 10 barevných (červených, žlutých, zelených, modrých) skleněných žárovek s LED diodami Ø cca 6 cm Vzdálenost mezi světly je přibližně 50 cm Napájecí vedení cca 5 m Celková délka cca 10 m černý kabel včetně transformátoru Třída ochrany: IP 44 (pro venkovní použití) - Bezpečnost testovaná GS Výstup je 3V DC, 1,2VA 10 LED a 3V - 0,02 A = cca 0,6 W spotřeba energie   Obsah balení: 1 x párty žárovkové LED osvětlení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné za skvělou cenu 722 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné skvělá volba v kategorii  Zahradní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné Garthen na zahradu

Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné  Zahradní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 722 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327192067 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné  Zahradní lampy
Cena zboží
722 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lampy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40612 Zahradní párty osvětlení LED - skleněné žárovky - 5 m barevné) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327192067, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
 Zahradní lampy - Zobrazit další produkty