Info o Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Vhodná pro posezení venku i vevnitř, stejně tak i jako odpora nohou. Lehká, kvalitní, stabilní, sklopná, hliníkový rám v antracitové barvě s práškovou úpravou.  Textilní tkanina v černé barvě je tvarově i barevně stabilní. Textilní tkanina pro venkovní použití nabízí vysoký dlouhodobý sedací komfort, resp. pohodlnou oporu nohou, kterým se přizpůsobí. Tkanina nabízí optimální ventilaci sedací plochy, je odolné vlivům počasí a nenáročná na údržbu. Svařené švy. Sklopná stolička přesvědčí sedací plochou, která je velmi příjemná na dotek, odpuzuje vodu a velmi rychle usychá.  Stolička je lehká a pohodlně uskladnitelná. Je ideální na terasu a zahradu, balkon, koupaliště nebo ke kempinku.    Technické údaje: materiál: rám z hliníku, textilní tkanina 1x1 hliníkový rám, prášková úprava v antracitové barvě černá tkanina rozměry cca: šířka 40 cm x výška 40 cm x hloubka 45 cm výška sedu: cca 40 cm sedací plocha: cca 43 x 38 cm tloušťka nožiček: cca 4 x 1,5 cm hliníkový rám 40 x 22 mm nosnost: 80kg   Obsah balení: 1 X hliníková stolička - sedací plocha potažená textilní tkaninou  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá za skvělou cenu 637 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá Garthen na zahradu

Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 637 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327344954 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
637 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40605 Hliníková zahradní stolička - skládací celá černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327344954, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.