Info o Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: Pohodlné lehátko s textilní tkaninou pro uvolněnou relaxaci na zahradě, u bazénu, v sauně, na koupališti. Přemístěním vlastní hmotnosti na lehátku lehátko lehce sklopíte. Opěrky rukou Vás přitom podpoří. Stabilní konstrukce z ocelových trubek, materiál je vhodný pro použití do vnitřních i vnějších prostorů. Zahradní lehátko je sklopné, úsporné na skladování a lehce přenosné kamkoliv.    Technické údaje: látka: 1x1 textilie černá barva rozměry v rozloženém stavu: cca 160 x 48,5 x 100 cm rozměry ve složeném stavu: cca 144 x 10 x 55 cm plocha pro ležení: cca 140 x 48,5 cm šířka opěrných nohou cca 63 cm opěrka rukou: cca 28 x 2 cm konstrukce z ocelových trubek bezstupńově sklopné hmotnost cca 5 kg nosnost do cca 100 kg   Obsah balení: 1x sklopné lehátko ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací za skvělou cenu 734 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací Garthen na zahradu

Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 734 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327343353 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací  Zahradní lehátka
Cena zboží
734 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.11.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40043 Zahradní lehátko s černou textilií - skládací) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327343353, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.