Info o Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

Popis produktu: Perfektní sluneční ochrana na zahradu!Slunečník má průměr 3 metry a povrchový materiál ze 100% polyesteru, který je velmi nenáročný na údržbu, vodu odpuzující, odolný proti běžnému natržení a vlivům počasí, UV nepropustný (UPF 50+). Konstrukce slunečníku nabízí vysokou kvalitu stability a komfort. Ošetřený a stabilní ocelový stojan má průměr cca 40 mm. Ovladatelná klička umožňuje snadné otevření a uzavření slunečníku. Slunečník lze za pomoci kloubu v stojanu naklonit ke straně. Slunečník je rozložitelný, stojan lze k transportu rozložit na dva díly.   Technické údaje:  nastavitelný sklon slunečníku s 8 stabilními žebry s kličkou pro pohodlné rozevření a složení 2-dílný stojan, praktický pro transport šířka rozevření: cca Ø 300 cm celková výška: cca 230 cm potah slunečníku: polyester 160g/m², antracit průměr trubky: cca 4 cm trubky z oceli celková hmotnost: cca 7 kg UV ochrana: UPF 50+ (98% UV-záření je pohlceno) součástí balení není stoja pro slunečník   Obsah balení: 1x slunečník 3 m - antracit ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit za skvělou cenu 1 205 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit Garthen na zahradu

Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 205 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327351006 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 205 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 40042 Slunečník sklopný 3 m - antracit) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327351006, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.