Info o Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Párty stan je ideální pro vaši zahradu, na festivaly a akce. Chrání vás před nadměrným slunečním svitem, náhlými lehkými dešťovými přeháňkami a v chladnějších večerních hodinách před chladem a průvanem. 2 boční stěny bez oken a 4 s okny a 2 zipy na každé straně vchodu. Boční stěnu můžete "přetočit" podle potřeby a připojit k horní části rámu a v případě potřeby jej znovu zavřít.Praktický klikací systém zajišťuje pohodlnou konstrukci. Zvláštní upozornění:Upozorňujeme, že tento pavilon byl navržen především pro ochranu proti slunci. Odstraňte jej v silném dešti, bouři nebo za špatného počasí, abyste si užili dlouhou dobu svůj party stan. Technické údaje: 3x6m pavilon s velkým vstupem z nepromokavé plachty PE 110 g / m², včetně bočních dílů pro úplné uzavření. 4 boční části, každá s 3 okny 2 bočními částmi jako vstupy bez okna se zipem Průchozí výška: 1,97 m. Ocelová trubka rámu 32x25x19 mm. Hmotnost 21 kg. Rozměry balení: 1 x rozložený party stan 4 x boční stěna se 3-mi okny 2 x vstupní stěny (bez oken, se zipem) baleno do 1 kartonu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený Garthen na zahradu

Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360763 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený Zahradní altány
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 23.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 399 Zahradní párty stan 3 x 6 m, zelený) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360763, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.