Info o Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá  Zahradní lampy Garthen

Popis produktu:  Osvětlení stanu pro party a pivo, teplé bílé vířivé světlo s LED plastovými kuličkami pro vaši slavnostní příležitost, ať už v zimě nebo v letní sezóně. Dát celý rok o své vlastní bodové osvětlení a vyzdobit váš dům nebo balkón, zahrada, terasa, pavilon, party stanu nebo v místnosti stranou. Vaše možnosti návrhu nejsou žádné omezení. Party vybavení pro narozeniny, zahradní párty, výročí, svatby, pivní zahrádka, grilování nebo fotbalový večer nebo dokonce i na Vánoce. Osvětlení pro party je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Můžete jej také použít k vytvoření slavnostní nálady venku venku. Tento atmosférické osvětlení se skládá z 50 teplých bílých žhavých koulí / žárovek s LED diodami. Dekorativní slavnostní osvětlení vytváří jedinečnou atmosféru. Podrobnosti o osvětlení: 50 teplé bílé světlo s LED koule, Ø 5 cm - 50 cm vzdálenost světla - dodávky asi 10 metrů - celková délka 35 m - černý kabel vč transformátor - Stupeň krytí IP 44 (pro. venkovní prostor) - Bezpečnost testovaná GS - 7,0 V DC, max. 2,0 wattu spotřeby energie Technické údaje:  50 koulí s teplými bílými LED diodami 7,0 V DC, max. 2,0 W Ø cca 5 cm Vzdálenost mezi světly je přibližně 50 cm Napájecí vedení cca 10 m Celková délka cca 35 m černý kabel včetně transformátoru Třída ochrany: IP 44 (pro venkovní použití) - Bezpečnost testovaná GS Obsah balení: 50 LED světelný řetěz vč. kabelu a síťového připojení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá za skvělou cenu 449 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá skvělá volba v kategorii  Zahradní lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá Garthen na zahradu

Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá  Zahradní lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 449 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327192135 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá  Zahradní lampy
Cena zboží
449 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lampy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 39767 Zahradní párty osvětlení - venkovní, 50 LED, teple bílá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327192135, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.