Info o Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá  Zahradní sestavy Garthen

Popis produktu: Černá sklopná sestava v elegantním designu upoutá Vaši pozornost. Stůl a lavice jsou obratem ruky postavené. Díky integrovanému držáku můžete sestavu donést sebou k jakékoliv party. Pokud sestavu zrovna nepotřebujete, jednoduše ji složíte a uskladníte. Materiál je nenáročný na údržbu a lehce omyvatelný. Tím je sestava vhodná jak pro vnitřní tak i venkovní prostory. Nohy jsou opatřeny gumovými záslepkami. Nic nestojí Vašim oslavám v cestě.  Technické údaje: stůl: materiál: kovová konstrukce / deska z tvrdého plastu ve vzhledu ratanu  rozměry: cca 180 x 75 x 70 cm tloušťka desky cca 3,5 cm nosnost do cca 170 kg s držákem pro jednoduchý transport sklopné lavice: mateirál: kovová konstrukce, deska z tvrdého plastu ve vzhledu ratanu rozměry cca 180 x 25 x 43 cm rozměry sklopené lavice cca 89 x 9 cm výška od země cca 40 cm sklopné nosnost do cca 200 kg   Obsah balení: 1x sklopný stůl 2x sklopná lavice dodáno ve 2 balících ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá za skvělou cenu 2 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá skvělá volba v kategorii  Zahradní sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá Garthen na zahradu

Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá  Zahradní sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327996788 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá  Zahradní sestavy
Cena zboží
2 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní sestavy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 39509 Zahradní set lavice a stůl v ratanové optice - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327996788, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.