Info o Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Velice kvalitní zahradní stan s nosnou konstrukcí z ocelových trubek a velice kvalitní robustní plachty z PVC, která je plně srovnatelná s kamionovými plachtami. Užívejte si po celý rok zahradní oslavy nebo jen večerní posezení – s tímto stanem je to možné! Díky kvalitní plachtě a konstrukci může být stan vyhříván, takže ho můžete využít i v zimních měsících. Stan je odolný proti běžným povětrnostním podmínkám, jako je vítr, déšť a mráz. Nezapomeňte ovšem, že se jedná pouze o stan, nikoli o pevnou konstrukci. Proto ho v případě silnějších větrů, orkánů a bouřek doporučujeme složit celý, nebo alespoň sundat plachtu, aby tak stan nebyl vystaven v celé ploše možnému poškození.   Technické údaje: rozměry stanu: d 4 x š 3 x v 3 m průchozí výška: 2 m materiál střechy: PVC plachta, 400 g/m2 materiál bočních stěn: PVC plachta, 300 g/m2 barva: bílá s červeným pruhem materiál konstrukce: pozinkované ocelové trubky, průměr 38 mm, šířka materiálu 8 mm hmotnost: 48,5 kg   Obsah balení: 1 x zahradní stan vč. bočních stěn a 2 vchodových plachet se zipem přislušenství: kolíky a kotevní lana karton: 198 x 29 x 17 cm, hmotnost 28,5 kg, kovová konstrukce karton: 95 x 45 x 18 cm, hmotnost 20 kg, střecha + bočních stěny ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m za skvělou cenu 7 136 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m Garthen na zahradu

Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 136 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327359200 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m Zahradní altány
Cena zboží
7 136 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 389 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 391 Zahradní párty stan - bílý s červeným lemem 3 x 4 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327359200, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.