Info o Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m Zahradní altány Garthen

Popis produktu: Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m Milujete léto, zahradní oslavy, grilování, ale obáváte se příliš velkých veder? Pak pro vás máme ideální řešení v podobě praktického zeleného zahradního stanu. Stan je vyroben z nepromokavého materiálu, je snadno sestavitelný, prostorný a je opravdu velmi dobrou volbou letních radovánek. Ochrání vás před sluncem i nečekanými letními deštíky. Ovšem pozor, rozhodně není konstruován pro silný vítr, bouřku ani prudký liják!   Technické údaje: barva: bílá / zelená rozměry: 3 x 3 m výška: 1.97 m materiál: PE 110 g / m², voděodolná   Obsah balení: 1 x zahradní stan hmotnost: 8,5 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m za skvělou cenu 918 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m Garthen na zahradu

Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 918 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327360022 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m Zahradní altány
Cena zboží
918 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 385 Zahradní párty stan - zelený 3 x 3 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327360022, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.