Info o Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá Kancelářská křesla Garthen

Popis produktu: Ideální volba do mnoha míst - jak na konference, do společenských sálů, čekáren, ale i do kanceláře nebo domácí pracovny. Konstrukci se 4 nohami nabízí stabilní posezení. Židle je lehká pro přenos a nevyžaduje přílišnou péči.    Technické údaje: celkový rozměr: cca 52,5 x 45 x 80 cm opěradlo s Mesh-sítí: 36,5 x 29 cm sedák: cca 44 x 38 cm výška sedu: cca 43 cm sedák Mesh polstrované, modrý 3 cm kovový černý rám nosnost do cca 100 kg židle rozložená (konstrukce, opěradlo, sedák) 4 šrouby   Obsah balení: 1x židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá za skvělou cenu 615 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá Garthen na zahradu

Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 615 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327205040 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá Kancelářská křesla
Cena zboží
615 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 38255 Stohovatelná kongresová židle - modrá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327205040, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.