Info o Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl Zahradní ratanový nábytek Garthen

Popis produktu: Zahradní set ze stolu s bezpečnostním sklem a 4 kusů stohovatelných židlí s komfortním polyratanovým výpletem, které jsou velmi pohodlné. Stůl je vybaven s otvorem pro slunečník. Ocelový rám u židlí i stolu je ošetřen práškovou vrstvou a nohy jsou vybaveny gumovými záslepkami. Použité materiály jsou nenáročné na údržbu, odolné vlivům počasí a nevyžadují speciální ošetřující prostředky.    Technické údaje: židle: materiál: polyratan (ratan z umělé hmoty) a ocel rám průměr: 24 mm polyratan průměr: 2 mm barva ránu: hnědý vzorek polyratan barva: béžová rozměry sedací plochy: výška 45 cm, šířka 45 cm, hloubka 36 cm rozměry židle: výška 75 cm, šířka 52 cm, hloubka 60 cm hmotnost cca 3,5 kg   stůl: materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměry desky stolu: cca délka 110 cm, šířka 60 cm, výška 72 cm s otvorem pro slunečník a záslepkou pro otvor na slunečník průměr otvoru pro slunečník: cca 4 cm barva rámu: hnědá barva skla: čirá   Obsah balení: 4x bistro židle - ocelový rám a polyratanový výplet (produkt vcelku) 1x Bistro stůl se skleněnou deskou a ocelovým rámem (produkt je dodán v rozloženém stavu) POZOR - produkt bude dodán ve 2 balících ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní ratanový nábytek na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl skvělá volba v kategorii Zahradní ratanový nábytek.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl Garthen na zahradu

Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl Zahradní ratanový nábytek Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327996344 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní ratanový nábytek


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl Zahradní ratanový nábytek
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní ratanový nábytek Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327996344, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.