Info o Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé  Zahradní sestavy Garthen

Popis produktu: Tato lehká, ale přesto robustní kombinace ze stolu a 2 ks skládacích židlí s komfortní textilní sedací plochou je velmi pohodlná. Židle jsou velmi dobře uskladnitelné a extrémně lehké. Díky sklopné funkci je také stůl velmi dobře uskladnitelný. Ocelový rám stolu je ošetřen práškovou vrstvou a nohy jsou opatřeny gumovými záslepkami. Použité materiály jsou snadné na údržbu, odolné vlivu počasí a nevyžadují speciální ošetřující prostředky.   Technické údaje: údaje k židli: sedací plocha: 43 x 44 cm šířka: 53 cm opěrka zad: 65 cm výška sedu: cca 43 cm výška loketní opěrky k zemi: cca 68 cm extrémně lehká a velmi stabilní kvalitní textilie 1 x 1 materiál / barva: hliník šedě lakovaný / černá textilie nosnost: cca 100 kg polohovatelné do 7 pozic   stůl: materiál: ocel a sklo (barva skla: černá) tloušťka skleněné desky: cca 5 mm průměr skleněné desky: cca 70 cm výška (v rozloženém stavu): cca 73 cm výška (ve složeném stavu): cca 100 cm tloušťka ocelových nohou: cca 22 mm váha: cca 5-6 kg barva nohou a ocelového kruhu - stříbrná barva rámu: černá   Obsah balení: 2 x skládací židle: cca výška 105 x šířka 53 x hloubka 65 cm 1x skládací zahradní stůl se skleněnou deskou a ocelovým rámem hmotnost balení: cca 12 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé za skvělou cenu 2 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé skvělá volba v kategorii  Zahradní sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé Garthen na zahradu

Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé  Zahradní sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327996696 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé  Zahradní sestavy
Cena zboží
2 599 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní sestavy Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 36492 Zahradní balkónový set židle a stůl - černé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327996696, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.