Info o Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice Svítidla Garthen

Popis produktu: Skleněné dekorativní sklo ukládající sluneční světlo, vhodné pro zahradu, balkon a terasu. Za soumraku se denní uložená energie rozvine v krásné světlo, které vykouzlí krásné vzory na pozadí. Kreativnímu designu se meze nekladou. Ať již používáte solární lampu stojící nebo pověšenou.    Technické údaje: výška skla: cca 15,5 cm průměr: cca 11 cm svítí až 12 hodin (při úplném nabití) konoplné lanko k zavěšení (cca 10 cm) vypínač zapnuto/vypnuto 3 LED bílé   Obsah balení: 1 x solární sklenice ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice za skvělou cenu 224 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice Garthen na zahradu

Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 224 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327342370 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice Svítidla
Cena zboží
224 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 36424 Solární osvětlení - závěsná sklenice) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327342370, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.