Info o Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné  Zahradní lehátka Garthen

Popis produktu: Lehátko je lehké, úsporné na místo a velmi dobře uskladnitelné a zve přímo k relaxaci. Tento model je použitelný nejenom jako židle pro uvolnění ale také jako lehátko ke slunění. Kovové polohovatelké kolejnice (7 různých poloh) zaručují dlouhou životnost. Vysoce kvalitní textilie (PVC potažený polyester) je počasí odolná a švy jsou svařeny. Materiál zaručuje optimální ventilaci na sedací a opěrné ploše. Volně natažená síťová látka se individuálně přizpůsobí kontuře zad. Možnosti použití: terasa a zahrada, balkón, koupaliště nebo kempink    Technické údaje: celkový rozměr: cca 170 x 64 x 85 cm opěradlo zad: délka cca 64  cm x šířka 52 cm plocha pro položení noh: cca 110 x 52 cm výška sedu a lehu: cca 30 cm opěrka rukou: široká cca 5 cm  výška opěrky rukou: cca 50 cm nohy: cca 40 x 22 mm rozměry ve složeném stavu: výška cca 77 cm x šířka 63 cm x hloubka 26 cm nosnost: cca 110 kg váha cca 4 kg extrémně lehké a stabilní vysoce kvalitní textilie 2x1 zhotovená z jednoho kusu materiál / barva: rám: stříbrný / textilie: černá   Obsah balení: 1x zahradní lehátko ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné za skvělou cenu 1 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné Garthen na zahradu

Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327344664 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné  Zahradní lehátka
Cena zboží
1 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35315 Zahradní lehátko polohovatelné) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327344664, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.