Info o Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Praktické lehátko je lekhé, úsporné na místo, dobře uskladnitelné a zve k relaxaci. Opěradlo rukou a zad je polohovatelné do 7 různých pozic. Tento model je použitelný jednak jako relaxační židle k uvolnění tak i jako lehátko ke slunění. Kvalitní textilie (PVC potažený polyester) je počasí odolný a švy jsou svařeny. Zaručuje optimální ventilaci na sedací a opěrné ploše zad. Volné napnutí tkaniny se individuálně přizpůsobuje kontuře zad. Použití: terasa a zahrada, na balkon, na koupaliště nebo ke kempinku   Technické údaje: celkový rozměr: výška cca 112 cm x šířka 55 cm x hloubka 60 cm sedací plocha: hloubka cca 55 cm x šířka 44 cm opěradlo zad: délka cca 70 cm x šířka 45 cm výška sedu: cca 46 cm opěrky rukou: cca 50 x 25 mm nohy: cca 40 x 22 mm nosnost: cca 110 kg extrémně lehké a velmi stabilní vysoce kvalitní 2x1 textilie zhotovena z 1 ks materiál / barva: hliník s práškovou vrstvou: šedá, textilie: černá    Obsah balení: 2x polohovatelné lehátko ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá za skvělou cenu 2 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá Garthen na zahradu

Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327996993 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
2 590 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35224 2x zahradní polohovací křeslo vč. opěrky na nohy - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327996993, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.