Info o Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Luxusní sklopný stůl s příjemně vypolstrovaným opěradlem zad a sedací plochou přinese komfort na Vaší terasu nebo ke stanu. Kovová polohovatelná kolejnice (7 různých poloh) a extra široké nohy zaručují vysokou dlouhověkost. Vysoce kvalitní textilie (PVC potažený polyester) je počasí odolný a švy jsou svařeny. Židle zaručuje optimální ventilaci na sedací a opěrné ploše zad. Vynikající komfort sezení a ležení díky polstrování, které je počasí odolné a lehké na údržbu. Použití: terasa a zahrada, na balkon, koupaliště nebo ke kempinku    Technické údaje: údaje k židli: celkový rozměr: výška cca 110 cm, šířka 58 cm, hloubka 67 cm rozměry po sklopení: cca 93 x 58 x 25 cm sedací plocha: šířka cca 47 x  hloubka 43 cm opěradlo: cca 70 x 47 cm výška sedu: cca 45 cm opěrky rukou a roura nohou: cca 45 x 24 mm roura sedadla a opěradla: cca 35 x 21 mm nosnost: cca 110 kg lehká a velmi stabilní mateirál / barva: hliník s práškovým povrchem - šedá  textilie 2x1 dvojitá vrstva   Obsah balení: 2x polohovatelná židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí za skvělou cenu 3 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí Garthen na zahradu

Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327996986 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí Zahradní židle a křesla
Cena zboží
3 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35223 Sada 2 ks luxusních hliníkových polohovatelných černých židlí) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327996986, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.