Info o Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl Zahradní ratanový nábytek Garthen

Popis produktu: Lehká a přesto robustní kombinace ze stolu a 2 stohovatelných židlí s komfortní polyratanovou sedací plochou je velmi pohodlná. Stůl má také díru pro slunečníku. Ocelový rám u stolu i židlí je ošetřen práškovou vrstvou a nohy jsou opatřeny gumovými záslepkami. Použité materiály nevyžadují údržbu, jsou počasí odolné a nevyžadují speciální čisticí prostředky.    Technické údaje:  údaje k židli: materiál: polyratan a ocel rám Ø: 24 mm ratan Ø: 2 mm barva rámu: hnědý vzorek barva ratanu: béžová rozměry sedací plochy: výška 45 cm, šířka 45 cm, hloubka 36 cm rozměry židle: výška 75 cm, šířka 52 cm, hloubka 60 cm váha: cca 3,5 kg stůl: mateirál: ocel a sklo průměr: Ø 60 cm výška: cca 72 cm váha: cca 5 kg s otvorem pro slunečník a záslepkou průměr díry pro slunečník: s plastovým kroužkem 42mm bez 52mm barva rámu: hnědá   Obsah balení: 2x bistro židle - ocelový rám a polyratanový výplet (zboží je smontováno) 1x bistro stůl se skleněnou deskou a ocelovým rámem (zboží je nutno smontovat) 1x nářadí + šrouby pozor - zboží je dodáno ve 2 kartonech ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl za skvělou cenu 1 697 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní ratanový nábytek na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl skvělá volba v kategorii Zahradní ratanový nábytek.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl Garthen na zahradu

Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl Zahradní ratanový nábytek Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 697 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327997068 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní ratanový nábytek


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl Zahradní ratanový nábytek
Cena zboží
1 697 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní ratanový nábytek Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35215 Zahradní balkonový set 2 židle + skleněný stůl) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327997068, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.