Info o Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá - hodnocení a parametry

Informace: Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá Zahradní židle a křesla Garthen

Popis produktu: Židle jsou lehké, úsporné na místo a velmi pohodlné. Velmi kvalitní textilie (PVC potažený polyester) je počasí odolný a švy jsou svařeny. Židle zaručují optimální ventilaci na sedací a opěrné ploše.  Polohovací systém je z robustního kovu, což zaručuje vysokou životnost kolejnic. Volně potažená tkanina se individuálně přizpůsobuje kontuře zad. Použití: terasa a zahrada, na balkon, na koupališti nebo při kempinku  Opěradlo zad je nastavitelné do 7 různých poloh.   Technické údaje: údaje k židli: sedací plocha: 43 x 44 cm šířka: 53 cm opěradlo zad: 65 cm výška sedu: cca 43 cm výška opěrky rukou k zemi: cca 68 cm extrémně lehké a velmi stabilní velmi kvalitní textilie 2 x 1 materiál / barva: stříbrný hliník / černá textilie nosnost: cca 100 kg polohovatelná do 7 různých pozic   Obsah balení: 2x polohovatelná židle ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá Garthen na zahradu

Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327997020 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Garthen 35214 Sada 2 x extra široké zahradní židle polohovatelná - černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327997020, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.